KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13442065
nr 1344 2065
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Blyerts, Signerad. Motivet: 48x30cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:04:44
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
6
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg